SEO Uzmanlığı

Arama motoru optimizasyonu ile Google’da üst sıralara çıkmaya hazır mısınız?

 

SEO yani search engine optimization,  Uşak arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Web sitelerinin, Google gibi önemli web tarayıcılarında yapılan arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkması için optimize edilmesidir.

Uşakta internetin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesiyle birlikte insanlar her yerde internete erişir olmuştur. Masaüstü, bilgisayar, lap top, tablet, mobil gibi cihazlardan internete giren kullanıcılar, bir ürün veya hizmet aradığında bunu Google`a yazmakta ve arama sonuçlarında çıkan ilk birkaç sayfadan daha ileri gitmemektedir. Genelde kullanıcılar ilk 3 sayfadaki siteleri inceler. Eğer web siteniz 4. veya daha sonraki sayfalarda yer alıyorsa, çoğu kullanıcı sitenize bakmayacaktır. Siz de bu yüzden potansiyel müşterinizi kaybetmiş olursunuz. Web siteniz daha önceki sayfalardan birinde; örneğin, ilk sayfada yer alsaydı, kullanıcı sitenizi inceleyecekti. Belki de ürün ya da hizmeti sizden alacaktı. İşte bu nedenle Google seo çok önemlidir ve arama sonuçlarında uşak web sitesinin ilk sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların tümü seo çalışmalarıdır.

Yılların tecrübesiyle Uşak Web Tasarım, web sitenizi arama motorlarında ilk sıralara çıkaracağının garantisini vermektedir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uşak web sizi arama motorlarında üst çıkarmaya hazır…